صفحه اصلی درباره ما

درباره ما

شرکت دارویی ادیب اکسیر با هدف حفظ و نگهداری از طبیعت و همچنین استفاده از گیاهان دارویی به مدت ۱۵ سال است که در غرب کشور فعالیت می کند. این شرکت با یک گروه متخصص که شامل داروساز ، تخصص جراحی، تخصص طب اورژانس، تخصص طب سنتی، پزشک علوم آزمایشگاه، دکتری شیمی،دکتری دامپزشکی ، کارشناس ارشد گیاه پزشکی، کارشناس ارشد گیاهان دارویی فعالیت دارد.
موسس این شرکت خانواده ادیب حسامی می باشد که در طول یک قرن در رابطه با داروهای گیاهی بخصوص برای بیمارهای پوستی فعالیت می کنند.
شرکت ادیب اکسیر در سالهای ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ توانست ۳ محصول پماد سوختگی ادیب درم ، ماسک ضد جوش و لک ادیب  و همچنین پماد ضد میخچه و زگیل را به ثبت اختراع برساند.

این شرکت توانست پس گذراندن  سالها کار تحقیقاتی و انجام تمام آزمایشات مورد نیاز وزارت بهداشت و تستهای بالینی، در سال ۹۲ مجوز تولید انبوه پماد سوختگی ادیب درم را دریافت نماید و محصول پماد سوختگی ادیب درم را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

پماد سوختگی ادیب درم در سال ۲۰۱۱ توانست مدال برنز مسابقات اختراعات آلمان را در بخش داروسازی کسب نمایید. همچنین در سال ۹۰ جزء طرحهای برتر بنیاد ملی نخبگان کشور و در سال ۱۳۹۲ جز منتخبین جشنواره ملی علم تا عمل شناخته شده است.

این شرکت همچنین در سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت مجوز تولید انبوه ماسک گیاهی ضد جوش و لک  و همچنین کرم ضد آفتاب شد است.

پماد میخچه و زگیل سال ۸۵ در همایش گیاهان دارویی موفق به دریافت رتبه دوم کشور شد.

همچنین این شرکت در سال ۱۳۹۲ در همایشی تحت عنوان مدیر ایرانی، محصول برتر و رضایت مندی مشتری که در مرکز همایشهای بین المللی صداو سیما برگزار شد ، موفق به دریافت تندیس رضایت مندی مشتری شد.

شما می توانید در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

اینستاگرام شرکت ادیب اکسیر

شبکه اجتماعی لینکدین

فیسبوک شرکت ادیب اکسیر