درباره ما

آشنایی با ما

شرايط متنوع اقليمي و تنوع پوشش گياهي كشور ايران به طور اعم و مناطق كردنشين به طور اخص، سبب شده است كه از ديرباز مردم اين مناطق به گياهان دارويي توجه خاصي داشته باشند. به همين دليل، گياهان دارويي اين مناطق به جهت حفظ محيط زيست و درمان بيماريها و تهيه مواد اوليه جهت صنايع مختلف، ايجاد اشتغال و تأمين منبعي درست جهت صادرات، حائز اهميت بودهاند. همچنين، مصرف گياهان دارويي از ديرباز در كشور متداول بوده و چه بسا بيماريهاي لاعلاج كه با استفاده از گياهان دارويي معالجه شده است.پيشينه دانش فني توليد محصولات شركت اديب درم، آميخته از دو بعد است. يک بعد آن، جنبه موروثي دارد كه در آن،خانواده اديب حسامي از ديرباز مشغول فعاليت در حوزه گياهان دارويي و بومي منطقه بوده اند.ديگر جنبه آن را ميتوان كسب دانش آكادميک و تحصيلات دانشگاهي دكتر محمدآسا اديب حسامي دانست.مقارن با تحصيل علوم دارويي، پژوهشهاي مختلفي با همکاري بسياري از دانشگاههاي جهان، روي محصولات متنوع صورتگرفت. بعنوان مثال، محصول اديب درم ماحصل اين همکاري است كه به يکي از محصولات برتر در زمينه ترميم كننده پوستتبديل شد. پماد ترميم كننده اديب درم تاييديه هاي علمي يکي از دانشگاههاي دوسلدورف آلمان را دارد كه در اين زمينه نوعينوآوري در علم پزشکي محسوب ميگردد. در حال حاضر محصول اديب درم در داروخانه هاي سراسر كشور موجود ميباشد.آميخته محصولات شركت اديب اكسير عبارت اند از:
پماد سوختگي تيوبي 25 گرمي- پماد سوختگي (كاسهاي 100 گرمي)- ترميم كننده اديب-كرم ضد لک و جوش- كرم ماسک ضد آفتاب- پماد ميخچه و زگيل-پماد ترک دست و پا-دمنوش كاروديب- قرص پونيکا

 • شرکت داروسازی ادیب اکسیر با هدف استفاده بهینه از گیاهان دارویی موجود در طبیعت به مدت 15 سال است که در غرب کشور فعالیت می‌کند. این شرکت با تیمی متشکل از متخصصین داروساز، جراح، طب اورژانس، طب سنتی، علوم آزمایشگاهی، شیمی، فیتوشیمی، دامپزشک، گیاه پزشک در راستای اهداف از پیش تعیین شده گام برداشته است.
  ارائه بیش از 10 ترکیب انحصاری مرتبط با پوست و حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، نمایان‌گر تلاش‌های شرکت در جهت تولید محصولات برتر در زمینه کرم‌های دارویی و آرایشی – بهداشتی می‌باشد.به عقیده متخصصین این شرکت، پوست آینه تمام نمای سلامت بدن و همچنین نشان‌دهنده حالات روحی و احساسی هر فرد است و از آنجایی که پـوست خـارجی‌تـرین و وسیـع‌تریـن عضـو بـدن می‌باشد، به راحتی می‌توان تأثیر ناشی از این تغییرات را بر روی پوست مشاهده نمود.شرکت داروسازی ادیب اکسیر همواره با در نظر گرفتن دو اصل مهم ”کیفیت بالا و هزینه پایین“ در جهت رضایت‌مندی و سلامت هرچه بیشتر مشتریان خود گام برداشته است.

 • – کسب مدال برنز از فدراسیون اختراعات جهانی در سال 2011 که در نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ (iENA) کشور آلمان برگزار شد.
  – طرح برتر جشنواره علم تا عمل در سال 1392 از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بنیاد ملی نخبگان
  – مقایسه تاثیر پماد سیلور سولفادیازین با پماد گیاهی ادیب درم در درمان بیماران با سوختگی درجه 2 مراجعه کننده به اورژانس، چاپ شده در مجله Trauma Monthly؛ نتایج این مطالعه نشان داد پماد گیاهی ادیب درم از نظر مدت زمان بهبودی و رضایت از درمان نسبت به پماد سیلور سولفادیازین برتری دارد.

 • رسالت شرکت ادیب اکسیر ارائه محصولات ترمیمی و آرایشی-بهداشتی پوست در راستای پیشگیری و ارتقاء سلامت، حفظ حیات، کاهش ضایعات سوختگی و زیباسازی پوست با استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا می باشد.چشم انداز شرکت ادیب اکسیر پیشتاز بودن در کیفیت محصولات ترمیم کننده پوست در خاورمیانه است.

  ارزش های ادیب اکسیر:

  – کاهش مرگ و میر و تسریع روند بهبودی سلامتیِ بیماران
  – حمایت واقعی از محیط زیست و استاندارد های محیطی
  – ارتباط دراز با مشتریان و مصرف کننده گان بر پایه اعتماد
  – خلاقیت، یادگیری و بروز بودن
  – حفظ سلامت جامعه

اهداف ما

هدف حفظ و نگهداری از طبیعت

یکی از مهمترین اهداف شرکت ادیب همواره حفظ و نگهداری طبیعت بوده و در ساخت و تولید محصولات و مواد اولیه خود سعی در نگهداری از طبیعت داشته است

استفاده از گیاهان دارویی

یکی از اصلی ترین اهداف شرکت ادیب استفاده از دارو های گیاهی سالم و کم کردن فرهنگ استفاده از دارو های شیمیایی در مواقع غیر ضروری می باشد ادامه مطلب

گواهینامه ها