2 نظرات آموزش, کرم ضد آفتاب, مقالات

کرم ضد لک و روشن کننده

با استفاده از کرم های ضد لک ، علاوه بر این که لکه های پوستی صورت تان را محو می کنند ، پوستتان یک درجه روشن تر نیز خواهد شد.
خاصیت این کرم ضد لک به نوعی می باشد که علاوه بر محو نمودن لکه ها ، باعث خواهد شد تا پوست شما شاداب تر و روشن تر جلوه نماید.
کرم های استاندارد موجب می شوند تا هر گونه لک های هورمونی ، لک های بارداری ، لک های برگرفته از آفتاب سوختگی و همچنین لک های به جا مانده از جوش صورت ، از روی صورت شما در کوتاه ترین زمان ممکن پاک شوند.
به این نکته توجه نمایید که شما نباید یک شب انتظار معجزه از این کرم را داشته باشید. زیرا فرآیندی که جهت ترمیم و بازسازی پوست تان با استفاده از کرم های ضد لک ، به مدت زمان مشخص و معینی نیاز دارد. بعد از آن به مرور زمان هر مرتبه شاهد کم رنگ تر شدن لکه های پوستی خود می شوید.
اگر پوست شما به علت آفتاب سوختگی دچار تیرگی شده باشد ، می توانید با استفاده از کرم های روشن کننده پوست به آسانی در کمترین زمان ممکن به زیبایی اولیه خود بازگردید.
حتما قبل از خروج از منزل ، این کرم را استفاده نمایید تا از پوست شما به خوبی محافظت نماید. کرم های ضد لک قوی یا کرم ضد لک و روشن کننده را شما می توانید بر اساس شرایط سنی خود نیز تهیه نمایید.
به طور مثال ، برای افراد بالای چهل سال بهتر است که حتی در صورت عدم وجود لک ، ایننوع از کرم را استفاده کنند تا به علت افزایش سن ، پوست دچار کک و مک نشود و همچنین کرم های ضد لک باعث می شود تا از زیبایی شما محافظت نماید.
توصیه می شود که کرم ضد لک و روشن کننده را بر طبق شرایط سنی ، نوع بیماری و نوع جنس پوست خود انتخاب نمایید.
اگر پوست شما دچار آفتاب سوختگی گردیده و لکه های سیاه رنگ بر روی آن نمایان شده است ، به آسانی خواهید توانست با کرم های ضد لک این مشکل را رفع نمایید.
اگر به علت بارداری پوست شما لک شده است ، به شما کرم های ضد لک قوی را توصیه می نماییم.
رنگ پوست شما اگر تیره و یا روشن است می توانید با استفاده از کرم های روشن کننده ، مواد مغذی بهتری را به پوست خود برسانید و از کدر شدن رنگ پوست خود جلوگیری نمایید

 

کرم روشن کننده
کرم ضد لک

بهترین کرم ضد لک

کرم ضد لک قوی ادیب یکی دیگر از محصولات شرکت ادیب اکسیر است که از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است. خیلی از افراد علاقه دارند که رنگ پوست روشن‌تر و شفاف تری داشته باشند و این کار را با کرم های شیمیایی انجام می‌دهند و رنگ پوست را با کمک آن روشن‌تر می‌کنند. ولی این کرم‌ها ، برای پوست ضرر داشته و در دراز مدت ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشند و لطمه های زیادی به پوست بزند. شرکت ادیب اکسیر برای حل مشکلات پوستی و زیباسازی و شفافیت بهتر پوست صورت به فکر تولید ماسک کاملا گیاهی افتاد و خوشبختانه توانستیم کرم ماسک گیاهی ادیب را با منشا کاملا گیاهی تولید نماییم که هم برای شفافیت پوست ، از بین بردن لک های صورت ، لک های حاملگی و جوش صورت بسیار مفید است و هیچگونه عوارضی هم ندارد.

کرم ضد لک هماهنگ با پوست

کرم ضد لک قوی را باید با توجه به نوع لک به وجود آمده بر روی پوست تهیه و مورد استفاده قرار دهید. در ابتدا می بایست جنس پوستتان را بشناسید.
جنس پوست خشک ، معمولی و یا ترکیبی از هر دو آن ها می باشد. دوم این که شما باید مشخص نمایید که علت پدیدار شدن این لک ها چه چیزی بوده است. دلایلی مانند ، تابش مستقیم نور آفتاب ، بارداری ، مصرف داروها و یا مواد غذایی که با بدن شما سازگاری نداشته است. جهت تشخیص نوع سطحی و عمقی لکه های پوستی نیاز می باشد که به این نکات توجه کنید.
لکه های سطحی در سطح زیرین پوست رنگ ‌دانه های بسیار کم رنگ ایجاد می گردند که در نوع عمقی آن ، شما شاهد لکه هایی با رنگ آبی مایل به خاکستری خواهید بود.

کرم روشن کننده گیاهی
کرم روشن کننده

کرم روشن کننده

کرم روشن کننده پوست مانع از آسیب رسیدن به پوست تان در مدت زمان کوتاهی خواهد شد. ولی توصیه می گردد که حتما به صورت همزمان از یک کرم ضد آفتاب نیز استفاده نمایید ، تا کارایی و اثر گذاری آن ها بیشتر شود.
خاصیت کرم های روشن کننده به نحوی است که در کوتاه ترین زمان ممکن نیز شاهد روشن تر شدن و همچنین شفاف تر شدن پوست صورت خود خواهید بود.
علت این امر چیزی نیست مگر نفوذ و جذب بسیار بالای این کرم ها در پوست ، که باعث می شود تا در طی گذر زمان علاوه بر کاهش لکه های پوستی ، از زیبایی و همچنین روشن تر شدن پوست صورت خود نیز لذت ببرید.
فرقی نمی کند که رنگ پوست شما تیره است یا روشن ، زیرا کرم های روشن کننده پوست باعث شادابی ، طراوت و زیبایی پوست خواهند شد.
به علت کمبود بعضی از مواد مغذی در پوست ، حتی پوست هایی که روشن می باشند جذابیتی چندانی ندارند. دلیل این امر کمبود ویتامین های لازم در بدن می باشد.
به همین علت با کرم های روشن کننده و همچنین تقویت کننده پوست صورت ، شاهد روشن تر شدن و شفاف تر شدن آن به طور همزمان خواهید بود.

کرم ضد لک
کرم روشن کننده

مزایای کرم های ضد لک و روشن کننده

کرم های ضد لک و روشن کننده برای هر نوع بیماری و هر نوع جنس پوستی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. ولی این نکته را به یاد داشته باشید که از کرمی استفاده نمایید که استاندارد باشد و بعد از قطع نمودن آن لکه ها با شدت بیشتری باز نگردند. مورد دیگر این که بعد از اتمام مصرف کرم ضد لک ، پوست شما تنها نیاز به یک ضد آفتاب خواهد داشت. در ادامه به مزایای کرم های ضد لک و روشن کننده اشاره می نماییم:

مزایای استفاده از کرم ضد لک

1- برطرف کننده بسیار قوی لک های ناشی از ملاسما
2- رفع لک های ناشی از آفتاب سوختگی
3- پاک نمودن لکه هایی که به علت افزایش سن بیشتر خواهند شد
4- محو نمودن لک های ناشی از جوش صورت و کک و مک
5- روشن کننده پوست های تیره ، گندمی و همچنین سبزه
6- اگر از کرم استاندارد استفاده نمایید ، بدون عوارض و برگشت خواهد بود
7- بدون قرمز شدن پوست فرآیند بهبودی را طی می نماید
8- پوست صورت بدون نازک شدن ، شاداب و سرحال می شود
9- پوست شما تغییر اساسی پیدا می نماید ، به صورتی که شفاف تر خواهد شد
10- جوان کننده و همچنین شاداب کننده پوست
11- درخشندگی بیشتر پوست صورت
12- افزایش اکسیژن رسانی به پوست
13- درمان لکه های قدیمی و جلوگیری از بروز لکه های تازه
14- افزایش انرژی پوست
15- کرم های ضد لک بدون عوارض می باشند
16- نتیجه گیری کمتر از دو ماه

کرم ضد لک و روشن کننده
کرم ضد لک

مزایای استفاده از کرم ضد لک و روشن کننده پوست

1- کاهش لکه های ناشی از آفتاب سوختگی در کمترین زمان ممکن
2- کم رنگ شدن لک های ناشی از افزایش سن
3- روشن کننده پوست
4- ضد التهاب و قرمزی
5- مناسب برای لک های صورت ، گردن ، دست و سینه

کرم ضد لک و روشن کننده

کرم ضد لک قوی

کرم های ضد لک که بر طبق استاندارهای جهانی تولید می شوند ، با ترکیبات گیاهی تهیه و ساخته می شوند تا عوارضی بعد از قطع ، به مصرف کننده وارد نگردد.
این مدل از کرم ها علاوه بر رفع لک های بسیار پر رنگ که در عمق پوست نفوذ نموده اند ، باعث می شوند تا رنگ پوست نیز شفاف تر از قبل شود.
بعضی از اشخاص که حتی لکی بر روی صورت خود ندارند نیز از این سری از کرم ها برای روشن تر شدن پوست خود استفاده می کنند.
به نحوی که پوست مجدد به نوسازی و ترمیم خود می نماید. ویتامین‌ ها و همچنین مواد مغذی که در پوست شما بسیار کم است ، با استفاده از کرم های ضد لک قوی به آسانی تامین خواهند شد که همین امر مانع از پیری زودرس شما می گردد.
به این دلیل که پوست تا مدت زمان بسیار طولانی شاداب و با طراوت است ، که خود مانع از پیر شدن و ایجاد چین و چروک بر روی پوست خواهد شد.
رفع تیرگی هایی که به علت تابش نور آفتاب بر روی پوست به وجود می آید را می توان با آسانی و با استفاده از کرم های ضد لک قوی رفع نمود.
برای مصرف این نوع از کرم ها ، هر کدام روش مخصوص به خود را نیز دارند. بعضی از آن ها را می بایست در شب استفاده نمایید و برخی از نمونه های دیگر را در طول روز و یا با صورت ترکیبی استفاده کنید. که بستگی به برندی دارد که آن را تهیه نموده اید. ولی می بایست بعد از این که کرم بر روی پوست شما نشست ، فرصت دهید تا به خوبی جذب پوستتان شود.
اگر در طی روز از آن استفاده می کنید ، بهتر است که در معرض نور خورشید قرار نگیرید. ولی اگر کار شما به نحوی می باشد که باید حتما بیرون از منزل باشید ، بهتر است که هر چهار ساعت یک ‌مرتبه کرم ضد لک خود را تجدید کنید.

کرم ضد لک و روشن کننده
کرم ضد لک قوی

درمان لک پوست

برای درمان لک های روی پوست ، می بایست علت به وجود آمدن آن مشخص شود. معمولا لک پوست به علت ماندن به مدت طولانی در زیر نور آفتاب پدیدار می شوند.
لک هایی که به علت تغییر رنگ پوست در زیر نور آفتاب به وجود می آیند ، با کرم های ضد لک درمان خواهند شد. ولی به غیر از نور آفتاب عوامل دیگری همانند تغییرات هرمونی (به ویژه تغییرات هرمونی زنان در زمان بارداری) ، مسائل ژنتیکی ، تغذیه نامناسب ، مصرف بعضی از داروها (مانند داروهای ضدبارداری و یا داروهای ضد سرطان) ، برخی از بیماری ها (همانند آسم ، بیماری های کبدی و کلیوی) می توانند باعث ایجاد لکه های پوستی شوند.
درمان لک در ابتدا با استفاده از کرم های ضد لک دارای هیدروکینون و همچنین ترتینوئین انجام می گردد. با توجه به اندازه و عمق لک ، درمان کامل امکان دارد که به مدت 2 تا 3 ماه به طول بیانجامد. ولی معمولا پس از 2 تا 3 هفته نتایج استفاده از کرم های ضد لک مشخص خواهد شد و این لک ها آغاز به کم رنگ شدن و از بین رفتن می نمایند.
بعد از استفاده از کرم های ضد لک به مدت 3 ماه ، از روشن کننده های قوی پوستی که دارای اسیدهای میوه (AHA) با درصد 10 تا 15 درصد می باشند ، استفاده می شود.
این نوع کرم ها از برگشتن لک ها جلوگیری می نمایند که به صورت کامل لک های بر روی پوست را درمان خواهند نمود.
این کرم ها می بایست در مدت 6 ماه مورد استفاده قرار بگیرند. توجه داشته باشید که این کرم ها تنها شب ها و پس از پاک نمودن پوست و قبل از خواب باید استفاده شوند. در ضمن قبل از بیرون رفتن از منزل ، حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید و هر سه ساعت یک مرتبه کرم ضد آفتاب را تجدید نمایید.
به این نکته توجه داشته باشید که برخی از انواع لک ها همانند کک و مک ، لک و پیس ، لک های بزرگ و وسیع معمولا با استفاده از کرم های ضد لک قابل درمان نمی باشند و بر طبق نوع لک و نوع پوست امکان دارد که شیوه های دیگر درمان لک همانند مزوتراپی ، میکرودرم ابریژن و یا لیزر درمانی توسط پزشکان متخصص پوست انجام شود.

لک پوست

پیشگیری از بروز لک

مهمترین روش پیشگیری از بروز انواع لک پوست ، استفاده به طور مرتب و منظم از کرم های ضد آفتاب خواهد بود. کرم های ضد آفتاب می بایست با توجه به SPF و همچنین نوع پوست فرد انتخاب شده و استفاده شوند.

برچسب ها
2 نظرات
 1. farzaneh

  با سلام
  آیا کرم ضد لک لک های ناشی از جوش های هورمونی را هم از بین میبرند؟

  پاسخ
  1. سئو ایران

   سلام در پاسخ به شما دوست عزیز باید بگوییم که در ابتدا باید مشخص شود که جای لک موجود در بدن شما از چه نوع می باشد یعنی از نوع لک بارداری، لک کبدی و یا لک آفتابی است. زیرا جوش های هورمونی هم بر اثر برخی از بیماری ها ممکن است در بدن به و جود آمده باشند که نیاز می باشد با پزشک مربوطه خود مشورت کرده و طبق آزمایش هایی که باید انجام دهید مشخص شود که جال لک ها به خاطر جوش های هورمونی می باشد یا چیز دیگری است.

   پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *