بدون نظر آموزش, مقالات

کرم ضد لک گیاهی

اگر شما جزو دسته افرادی هستید که برای داشتن پوستی روشن و شاف تر تلاش می کنید یا لک های پوستی شما را دچار دردسر کرده اند و به دنبال بهترین درمان هستید. یا این که برای انتخاب  کرم ضدلک گیاهی دچار تردید شده اید، ما خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم. زیرا که در این مقاله عوامل لک زا بررسی خواهیم کرد و در ادامه به کاربرد کرم ضدلک خواهیم پرداخت.

روشن و شفاف سازی پوست

عوامل زیادی سبب خشک و کدر شدن پوست می شوند. عواملی چون آلودگی های محیطی، تغذیه نادرست، استعمال دخانیات، قرار گیری در معرض نور خورشید بدون پوشش ضدآفتاب و در کل سبک زندگی ناسالم سبب کدر شدن و ازبین رفتن شادابی پوست صورت می شود. برای شفاف سازی و درخشنگی پوست ساده است که باید رشد این عوامل را از زندگی روزه مره حذف کنیم.

ورزش کردن را در برنامه هفتگی خود قرار بدهید و برای داشتن پوستی شاداب و جدید لایه های قدیمی آن را از بین ببرید. لایه بردارهای زیادی در بازار وجود دارد که ادعای شفاف سازی پوست را دارند اما باید قبل از انتخاب اول نوع پوست صورت خود را شناسایی کنید سپس با مشورت یک پزشک متخصص کرم ضدلک گیاهی انتخاب کنید.

شفاف سازی پوست صورت
شفاف سازی صورت

از تاثیر مخرب نور خورشید قافل نشوید حتی در زمستان و روزهای ابری قبل از قرار گیری در معرض نور خورشید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. عادات غلط روزمره خود را با عادات جدید و مفید برای پوست از جمله آب خوردن زیاد عوض کنید.حداقل هفته ای یک بار پوست خود را لایه برداری کنید. با رعایت تک تک این نکات به زودی به پوستی شاداب و درخشنده خواهید رسید.

درمان لک پوستی

عوامل زیادی چون آفتاب، بارداری یا حساسیت به غذا های خاص سبب بروز لک های پوستی می شود. اما سوال اینجاست که لک های پوستی را چه طور درمان کنیم تا به پوستی شفاف برسیم. جواب این سوال در خود سوال نهفته است، اول عوامل بروز ایجاد لک را شناسایی کنید. سپس آنها را از خود دور کنید.

به عنوان مثال اگر که آفتاب سبب پیدایش لک بر پوست شما شده است از کرم ضد آفتاب با SPF مناسب پوست خود قبل از قرار گیری در معرض آفتاب استفاده کنید. مرحله سوم پس از مبارزه با عوامل لک، استفاده از کرم ضد لک است. اقسام بسیاری  کرم ضدلک گیاهی و شیمیایی وچود دارد با مشورت گرفتن از یک پزشک متخصص بهترین آن را انتخاب کنید.

درمان لک پوستی با کرم
درمان لک پوستی

کرم های ضد لک خاصیت ضد باکتری و لایه برداری دارند که از بروز لک جدید جلوگیری می کنند و با تکرار استفاده و خاصیت لایه برداری لک های قدیمی را از بین می برند. در نهایت پوستی شفاف را به شما هدیه خواهند کرد. اما به یاد داشته باشید که این نوع مراقبت های پوستی مختص استفاده در بازه زمانی خاص نمی باشند بلکه این درمان ها جزو مراقبت های پوستی روزانه است که تا پایان عمر باید آن را ادامه دهید تا همیشه پوستی شفاف داشته باشید.

از بین بردن اسکار بخیه

بعضی از پوست ها پس از عمل های جراحی دچار اسکار می شوند. اسکار ها در واقع جای بخیه هایی هستند که از بین نرفته اند. این موضوع سبب شده افراد زیادی را به مطب های زیبایی پزشکی بکشاند. اما راه درمان چیست؟ به غیر از درمان های پزشکی نظیر لیزر درمان های ساده تری نیز برای از بین رفتن اسکار بخیه وجود دارد. کرم های ضد لک قوی مخصوص اسکار بخیه، خاصیت لایه برداری بیشتری نسبت به سایر لایه بردارها دارند که با استفاده مکرر و منظم لایه های بالایی پوست را به مرور از بین می برند تا در نهایت جای آن به کلی محو شود.

از بین بردن اسکار بخیه با کرم ضدلک
از بین بردن اسکار بخیه

از بین رفتن جای جوش

تقریبا تمام افراد بالغ در طول زندگی خود جوش یا غرور جوانی را تجربه کرده اند. درست است که جوش ها دوره ای خاص دارند و با گذشت زمان و درمان مناسب از بین می روند اما مسئله آزار دهنده جای جوش است که روی پوست باقی می ماند. بعضی از افراد با پوشش کرم پودر سعی می کنند تا آن را بپوشانند اما این راه حل قطعی نیست. زیراکه خود کرم پود هراندازه که گیاهی باشد باز هم به خاطر اینکه مدتی پوست صورت را با لایه ای سنگین می پوشاند برای پوست مفید که نیست به آن ضرر هم می رساند. اما چاره چیست؟

ابتدا باید زیر نظر پزشک متخصص پوست عوامل جوش زا را شناسایی کنید، سپس این فاکتور ها را از بین ببرید و برای درمان جای جوش از کرم ضدلک گیاهی استفاده کنید. کرم های ضدلک حاوی موادی هستند که ضد قارچ و باکتری می باشند همین عوامل سبب می شود که از پیدایش جوش جدید جلوگیری شود در نهایت با خاصیت لایه برداری خود لک های قدیمی را به مرور زمان و تکمیل کردن طول درمان از بین خواهند برد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *