Drag
En shop 0 location
search

ادیب اکسیر

درباره ما

شرايط متنوع اقليمي و تنوع پوشش گياهي كشور ايران به طور اعم و مناطق كردنشين به طور اخص، سبب شده است كه از ديرباز مردم اين مناطق به گياهان دارويي توجه خاصي داشته باشند. به همين دليل، گياهان دارويي اين مناطق به جهت حفظ محيط زيست و درمان بيماريها و تهيه مواد اوليه جهت صنايع مختلف، ايجاد اشتغال و تأمين منبعي درست جهت صادرات، حائز اهميت بودهاند. همچنين، مصرف گياهان دارويي از ديرباز در كشور متداول بوده و چه بسا بيماريهاي لاعلاج كه با استفاده از گياهان دارويي معالجه شده است.پيشينه دانش فني توليد محصولات شركت اديب درم، آميخته از دو بعد است. يک بعد آن، جنبه موروثي دارد كه در آن،خانواده اديب حسامي از ديرباز مشغول فعاليت در حوزه گياهان دارويي و بومي منطقه بوده اند.ديگر جنبه آن را ميتوان كسب دانش آكادميک و تحصيلات دانشگاهي دكتر محمدآسا اديب حسامي دانست.مقارن با تحصيل علوم دارويي، پژوهشهاي مختلفي با همکاري بسياري از دانشگاههاي جهان، روي محصولات متنوع صورتگرفت. بعنوان مثال، محصول اديب درم ماحصل اين همکاري است كه به يکي از محصولات برتر در زمينه ترميم كننده پوستتبديل شد. پماد ترميم كننده اديب درم تاييديه هاي علمي يکي از دانشگاههاي دوسلدورف آلمان را دارد كه در اين زمينه نوعينوآوري در علم پزشکي محسوب ميگردد. در حال حاضر محصول اديب درم در داروخانه هاي سراسر كشور موجود ميباشد.آميخته محصولات شركت اديب اكسير عبارت اند از:
پماد سوختگي تيوبي 25 گرمي، پماد سوختگي (كاسهاي 100 گرمي)، ترميم كننده اديب-كرم ضد لک و جوش، كرم ماسک ضد آفتاب، پماد ميخچه و زگيل، پماد ترک دست و پا، دمنوش كاروديب، قرص پونيکا

تاریخچه و فعالیت های شرکت ادیب اکسیر

شرکت داروسازی ادیب اکسیر با هدف استفاده بهینه از گیاهان دارویی موجود در طبیعت به مدت 15 سال است که در غرب کشور فعالیت می‌کند. این شرکت با تیمی متشکل از متخصصین داروساز، جراح، طب اورژانس، طب سنتی، علوم آزمایشگاهی، شیمی، فیتوشیمی، دامپزشک، گیاه پزشک در راستای اهداف از پیش تعیین شده گام برداشته است.
ارائه بیش از 10 ترکیب انحصاری مرتبط با پوست و حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، نمایان‌گر تلاش‌های شرکت در جهت تولید محصولات برتر در زمینه کرم‌های دارویی و آرایشی – بهداشتی می‌باشد.به عقیده متخصصین این شرکت، پوست آینه تمام نمای سلامت بدن و همچنین نشان‌دهنده حالات روحی و احساسی هر فرد است و از آنجایی که پـوست خـارجی‌تـرین و وسیـع‌تریـن عضـو بـدن می‌باشد، به راحتی می‌توان تأثیر ناشی از این تغییرات را بر روی پوست مشاهده نمود.شرکت داروسازی ادیب اکسیر همواره با در نظر گرفتن دو اصل مهم ”کیفیت بالا و هزینه پایین“ در جهت رضایت‌مندی و سلامت هرچه بیشتر مشتریان خود گام برداشته است.

 

 

ادیب اکسیر